סדנאות לילדים בקייטנות הקיץ!


ב"כל העולם במה" תוכלו למצוא סדנאות ייחודיות שיפתחו דלת אל עולם התיאטרון ויתנו לילדים במה. כל סדנה עוסקת הן במתן כלים תיאטרוניים ודרמטיים והן בדינאמיקה קבוצתית. הסדנאות מועברות על-ידי מנחה-במאי שתפקידו להנחות את הקבוצה ברמה החברתית וללמד את הקבוצה ברמה המעשית-תיאטרונית.

סדנת היכרות עם עולם התיאטרון – מפגש חווייתי של הילדים עם עולם התיאטרון. הילדים ילמדו ליצור עלילה תיאטרלית, לבנות דמויות ולהיכנס לעולם הבדיוני. כל זאת באמצעות משחקי תיאטרון, הפעלות כיף והרבה דמיון.

סדנת מחזמר – הילדים יקבלו ידע כללי ומעשיר על תולדות המחזמר, השימוש בשירים במחזות-זמר וסוגי מחזמר שונים. הסדנה תכלול התנסות בכתיבת שירי מחזמר והצגתם.

סדנת כתיבה דרמטית – מיועדת לילדים בכיתות ג' ומעלה. סדנה זו עוסקת במתן ביטוי אישי של כל משתתף באמצעות כתיבה דרמטית. במהלך הסדנה יקבלו המשתתפים כלים בסיסיים לכתיבה דרמטית דרך משחקי תיאטרון דינאמיים ואימפרוביזציה. למשתתפים תינתן ההזדמנות להציג וכן לכתוב. בסיום הסדנה יצא כל משתתף עם "מחזה" קטן משלו.
סדנת תיאטרון בתנועה – היכרות מחדש עם הגוף. המשתתפים ילמדו לאלתר, לספר סיפור, ולבנות דמויות דרך תנועה. הסדנה תכלול משחקים והפעלות עם הרבה מוסיקה וכיף.

הסדנאות נבנות בהתאם לצורכי המקום והקהילה, כאשר ישנה אפשרות לקחת סדנה חד-פעמית, או סדנאות מתמשכות הכוללות מספר מפגשים. אורך הסדנה נע בין 45 דקות לשעתיים, בהתאם לגיל הילדים וכמות המשתתפים בקבוצה.